Notaries Printvaate genereeritud: 25.04.17 / 09:55

Nimi Asukoht Aadress Kontakt
Aivar Mesikäpp Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143 (V korrus) tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Alla ©evt¹uk Tallinn Tornimäe 5, 10145 (II korrus) tel: 616 4480, 616 4490, 5822 7702, 513 6392
e-post: alla.sevtsuk@notar.ee; kontakt@tallinnanotar.ee
Andrei Lõssenko Jõhvi Rakvere tn 5 A, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa 41531 tel: 335 6210
e-post: johvinotar@hot.ee
Andres Ott Tartu Turu 2, (Tasku keskuse 6. korrus), 51014; Kesk 32, Elva (I korrusel) tel: üldtelefon 731 2230, pärimiskonsultandi telefon (tööpäevadel 9.00-14.00) 731 2232
e-post: info@tartunotar.ee; parimine@tartunotar.ee
Andrus Ruul Tartu Turu 2 (Tasku keskuse 6. korrus), 51014; Kesk 32, Elva (I korrusel) tel: üldtelefon 731 2230, pärimiskonsultandi telefon (tööpäevadel 9.00-14.00) 731 2232
e-post: info@tartunotar.ee; parimine@tartunotar.ee
Anneli Alekand Tallinn Rotermanni 8, 10111 tel: 664 5277
e-post: anneli.alekand@notarid.ee; info@notarid.ee
Anne Heinsaar Kuressaare Lossi tn 4 A, 93819 tel: 453 3027
e-post: anne.heinsaar@notar.ee
Anne Kaldvee Pärnu Uus tn 1, 80010 tel: 444 1430, 445 5470
e-post: anne.kaldvee@notar.ee
Anne Kuill Tartu Ülikooli tn 6 (Vilde kohviku kõrval), 51003 tel: 744 1867
e-post: anne.kuill@notar.ee
Anne Priks-Toom Tartu Kalevi tn 9, 51010 tel: 740 0325; mobiiltel 56 463 462
e-post: anne.priks-toom@notar.ee
Anne Saaber Tallinn Tartu mnt 13, 10145; (I korrus) tel: 666 2010
e-post: anne.saaber@notar.ee; info@saaber.net
Annika Kuimet Tallinn Tartu mnt 2 (City Plaza büroohoone 7. korrus, sissepääs notaribüroosse asub Laikmaa tänava poolses hoone nurgas), 10145 tel: 666 4351
e-post: info@notarius.ee
Ants Ainson Tallinn Rävala pst 2/ Kivisilla tn 8, 10145, IV korrus tel: 661 2408
e-post: ants.ainson@notar.ee
Anu Nool Paide Tallinna tn 18, 72711 tel: 385 2052, 5681 5818
e-post: anu.nool@notar.ee
Anu Raid Pärnu Aida 5, 80010 tel: 44 99 030; 53 090 681
e-post: parnunotar@notar.ee
Aune Harujõe Tartu Ülikooli 2a, 51003 (III korrus) tel: 734 0023; mobiiltel 53 406 288
e-post: aune.harujoe@notar.ee
Edgar Grünberg Tartu Turu 2 (Tasku keskuse 6. korrus), 51014; Kesk 32, Elva (I korrusel) tel: üldtelefon 731 2230, pärimiskonsultandi telefon (tööpäevadel 9.00-14.00) 731 2232
e-post: info@tartunotar.ee; parimine@tartunotar.ee
Egle Uri Tallinn Rävala pst 6 (A-korpus, V korrus), 10143 tel: 668 1878, 51 600 35
e-post: notar@tlnotar.com
Eha Naudi Haapsalu Posti tn 26, 90504 tel: 473 4466
e-post: eha.naudi@notar.ee
Ene Nuka Paide Tallinna tn 18, 72711 tel: 385 0727
e-post: ene.nuka@notar.ee
Ere Kürsa Põlva Kesk tn 6, 63308 tel: 799 8065
e-post: ere.kyrsa@notar.ee
Erki Põdra Tallinn Tornimäe 5, 10145 (V korrus) tel: 616 4440, 616 4445, pärimisasjad 616 4443
e-post: info@notarid.net
Evelyn Roots Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143 (III korrus) tel: 626 0410; dokumentide vastuvõtt 626 0413, 626 0414; volikirjad/äriregistri asjad 626 0415; pärimisasjad 626 0416, 626 0417
e-post: mail@nb.pri.ee
Evi Paberit Tallinn Kreutzwaldi tn 24, 10147 tel: 648 4841, 506 7812
e-post: evi.paberit@notar.ee
Gerda Pitk Kuressaare Raekoja 2-2, 93814 tel: 453 3170; 53 903 135
e-post: kuressaare@notar.ee
Gunnar Savisaar Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143 (V korrus) tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Heleriin Kulla Tallinn Lauteri tn 5, 10114 tel: 666 2429, 56 609 044
e-post: heleriin.kulla@notar.ee; info@citynotar.ee
Heli Mõttus Tallinn Estonia pst 15, 10141 tel: 610 3930; GSM 53 359 915
e-post: heli.mottus@notar.ee
Inga Anipai Võru Lembitu 2A, 65608 tel: 782 8185, 512 8185
e-post: inga.anipai@notar.ee; info@vorunotar.ee
Irina Kritsuk Sillamäe Kesk tn 22, 40231 tel: 392 4466
e-post: irina.kritsuk@notar.ee
Irina Luih Pärnu Rüütli 40a, 80010 tel: 449 0800; 526 4220
e-post: irina.luih@notar.ee; notar@notar.ee
Irma Rahnu Rakvere Lai tn 14, 44308 tel: 324 0580
e-post: irma.rahnu@notar.ee; rahnunotaribyroo@gmail.com
Jaan Hargi Tallinn Roosikrantsi tn 2, 10119 (II korrus) tel: 631 4954
e-post: jaan.hargi@notar.ee
Kaata Kartau Tallinn Rävala pst 5 (III korrus), 10143 tel: 699 0960
e-post: info@notarmail.com
Kadri Pappel Tallinn Tartu mnt 2 (City Plaza büroohoone 7. korrus, sissepääs notaribüroosse asub Laikmaa tänava poolses hoone nurgas), 10145 tel: 666 4351
e-post: info@notarius.ee
Kaia Krüger Pärnu Ringi tn 1, 80010 tel: 447 7960; 54 88 89 61
e-post: kaia.kryger@notar.ee; info@parnunotar.ee
Kaire Salomon Räpina Kastani tn 32, 64506 Räpina tel: 796 2666
e-post: kaire.salomon@notar.ee
Kairi Aarik Tartu Turu 2, (Tasku keskuse 6. korrus), 51014; Kesk 32, Elva (I korrusel) tel: üldtelefon 731 2230, pärimiskonsultandi telefon (tööpäevadel 9.00-14.00) 731 2232
e-post: info@tartunotar.ee; parimine@tartunotar.ee
Kaja Tenisson Jõgeva Suur tn 18 A, 48306 (II korrus) tel: 776 0100
e-post: kaja.tenisson@notar.ee
Katri Kutsar Valga Vabaduse 26 (II korrus), 68204; Otepääl Lipuväljak 13, 67405 tel: 767 9025, 516 6110
e-post: info@valganotar.ee
Kersti Kulla Viljandi Tartu tn 8A, 71020 tel: 435 0561, 5664 7511
e-post: info@notarkulla.ee; kersti.kulla@notar.ee
Kersti Pruunsild Tartu Ülikooli tn 4-5, 51003 tel: 742 7489
e-post: kersti.pruunsild@notar.ee
Kille Piibur Rapla Jõe 16a, 79513 tel: 48 92 700
e-post: kille.piibur@notar.ee; piibur.notar@gmail.com
Kirsty Laidvee Tallinn J. Poska 51A; 10150 tel: 640 6064; mobiiltel 53 033 722
e-post: kirsty.laidvee@notar.ee; info@notarlaidvee.ee
Kristel  Jänese Jõhvi Keskväljak 4 (II korrus), Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa 41531 tel: 45 33 970
e-post: kristel.janese@notar.ee; info@notarest.ee
Kristi Kivimägi Pärnu Ringi tn 1, 80010 tel: 447 7960; 54 88 89 61
e-post: kristi.kivimagi@notar.ee, info@parnunotar.ee
Kätlin Aun-Janisk Tallinn Tornimäe 5, 10145 (V korrus) tel: 616 4440, 616 4445, pärimisasjad 616 4443
e-post: info@notarid.net; katlin@notarid.net
Laura Sõmer-Arusoo (ametitegevus peatatud kuni 01.05.2021; tegutseb notari asendajana) Tallinn - tel: -
e-post: laura.somer-arusoo@notar.ee
Lee Mõttus Tallinn Rävala pst 2 (III korrus), 10145; Keskväljak 11, Keila 76608 tel: 605 2100, pärimisasjad 605 2102; Keilas 655 5680
e-post: info@notarmail.ee, keilanotar@gmail.com
Lia Martens Tallinn Rävala pst.2/Kivisilla 8,10145 (IV korrus) tel: 613 0320, 5341 4151
e-post: lia.martens@notar.ee
Liia Aigro Tallinn Rotermanni 8, 10111 tel: 664 5277
e-post: liia.aigro@notarid.ee; info@notarid.ee
Liina Vaidla Tallinn Narva mnt 5, 10117, Foorumi Ärikeskuse III korrus tel: 66 40 490
e-post: info@foorumnotar.ee
Liivi Laos Tallinn Rävala pst 6 (V korrus), 10143 tel: 668 1878
e-post: notar@tlnotar.com
Maarika Pihlak Tallinn Tartu mnt 25 ( IX korrus), 10117 tel: 664 0080; 555 17 474
e-post: maarika.pihlak@notar.ee; info@notar.ee
Maira Kattel Kärdla Põllu tn 17, 92414 tel: 469 1144
e-post: maira.kattel@notar.ee
Maive Ottas Tallinn Rävala pst 2/ Kivisilla tn 8, 10145 (IV korrus) tel: 661 2408
e-post: maive.ottas@notar.ee
Margus Veskimäe Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143 (III korrus) tel: 626 0410; dokumentide vastuvõtt 626 0413, 626 0414; volikirjad/äriregistri asjad 626 0415; pärimisasjad 626 0416, 626 0417
e-post: mail@nb.pri.ee
Mari-Liis Parmas Tallinn Tartu mnt 2 (City Plaza büroohoone 7. korrus, sissepääs notaribüroosse asub Laikmaa tänava poolses hoone nurgas), 10145 tel: 666 4351
e-post: info@notarius.ee
Marika Kiiver Haapsalu Posti tn 41A, 90507 tel: 473 3503
e-post: marika.kiiver@notar.ee
Marika Leis Kuressaare Tallinna tn 16, 93819 tel: 452 4765, 53 32 2072
e-post: marika.leis@notar.ee
Marika Rei Tallinn Tatari tn 8/ Sakala tn 22, 10141 tel: 665 4110
e-post: marika.rei@notar.ee; notarid@notarid.neti.ee
Marika Saaver Rakvere Turu plats 3, 44310 tel: 327 0666
e-post: marika.saaver@notar.ee
Marje Jürioja Pärnu Ringi tn 1, 80010 tel: 447 7960; 54 88 89 61
e-post: marje.jyrioja@notar.ee, info@parnunotar.ee
Merle Saar-Johanson Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143 (V korrus) tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Oksana Bauer-Karle Narva Aleksander Pu¹kini 19; 20309 tel: 35 75 150
e-post: oksana.bauer@notar.ee
Paavo Uibopuu Tartu Ülikooli 2 (V korrus), 51003 tel: 743 0348; 56 909 776
e-post: paavo.uibopuu@notar.ee; info@notary.ee
Piret Press Tallinn Rotermanni 8, 10111 tel: 664 5277
e-post: piret.press@notarid.ee; info@notarid.ee
Priidu Pärna Tallinn Rävala pst 2 (III korrus), 10145; Keskväljak 11, Keila 76608 tel: 605 2100, pärimisasjad 605 2102; Keilas 655 5680
e-post: info@notarmail.ee, keilanotar@gmail.com
Ragne Tehver Tallinn Tatari tn 8/ Sakala tn 22, 10141 tel: 665 4110
e-post: ragne.tehver@notar.ee; notarid@notarid.neti.ee
Rainis  Int Tallinn Rävala pst 3 / Kuke tn 2 (V korrus), 10143 tel: 6996 300, pärimisasjad 6996 308
e-post: info@notarnet.ee
Raul Joamets Rapla Tallinna mnt 12, 79513 tel: 489 4071
e-post: raul.joamets@notar.ee; notburoo@notar.ee
Reeli Eelmets Tallinn Tornimäe 5, 10145 (II korrus) tel: 616 4480, 616 4490, 5822 7702, 513 6392
e-post: reeli.eelmets@notar.ee; kontakt@tallinnanotar.ee
Rita Dimitrijev Viljandi Tartu 3, 71004 tel: 435 1380, 51 52 280
e-post: info@viljandinotar.ee
Robert Kimmel Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143 (III korrus) tel: 626 0410; dokumentide vastuvõtt 626 0413, 626 0414; volikirjad/äriregistri asjad 626 0415; pärimisasjad 626 0416, 626 0417
e-post: mail@nb.pri.ee
Sergei Nikonov Narva P. Kerese tn 4, 20304 tel: 688 1390; 55 619 250
e-post: sergei.nikonov@notar.ee
Sirje Orman Tallinn Kentmanni tn 18, 10116 tel: 646 7055; 533 41175
e-post: sirje.orman@notar.ee
Sirje Rõõm Tallinn Rävala pst.2/Kivisilla 8, 10145, IV korrus tel: 613 0320, 5341 4151
e-post: sirje.room@notar.ee
Sirje Velsberg Tallinn Rävala pst 2/ Kivisilla tn 8, 10145 (IV korrus) tel: 661 2408
e-post: sirje.velsberg@notar.ee
Tarvo Puri Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143 (V korrus) tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Tatjana Boitsova Narva A. Pu¹kini tn 17-13, 20309 tel: 356 0180
e-post: tatjana.boitsova@notar.ee
Tea Türnpuu Tallinn Rävala pst 6 (V korrus), 10143 tel: 668 1878
e-post: notar@tlnotar.com
Tiina Tomberg Tartu Kaluri 2, 51004; V korrus (Hotell Tartu juurdeehitus) tel: 731 1991; 731 1992; 52 03 191
e-post: tomberg@notar.ee
Tiit Juse Jõhvi Keskväljak 1 A, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa 41531 tel: 339 5470
e-post: tiit.juse@notar.ee
Tiit Sepp Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143 (V korrus) tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Toomas Saaver Rakvere Laada 37, 44310 tel: 324 1377
e-post: toomas.saaver@notar.ee
Triin Lekk Tallinn Rävala pst 6 (A-korpus, V korrus), 10143 tel: 668 1878, 51 600 35
e-post: notar@tlnotar.com
Triin Sild Tallinn Tartu mnt 13, 10145 tel: 666 2424
e-post: info@notarsild.ee
Triin Tein Võru Lembitu 2A; 65608 tel: 782 8185, 512 8185
e-post: triin.tein@notar.ee; info@vorunotar.ee
Virgi Ojap Viljandi Kauba tn 8, 71020 tel: 433 4078; 53 316 122
e-post: virgi.ojap@notar.ee
Vivian Agu Viljandi C. R. Jakobsoni 6, 71013 tel: 433 3417
e-post: vivian.agu@notar.ee
Ülle-Riin Raja Tallinn Narva mnt 5, 10117; Foorumi Ärikeskuse III korrus tel: 66 40 490
e-post: info@foorumnotar.ee
Ülle Anmann (ametitegevus peatatud kuni 19.09.2017; tegutseb notari asendajana) Tallinn Rävala pst 6 (V korrus), 10143 tel: 668 1878, 51 600 35
Ülle Mesi Jõhvi Keskväljak 7, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa 41531 tel: 337 2060
e-post: ylle.mesi@notar.ee


Notarite Koda
Aadress: Tatari 25
10116 Tallinn

Tel: +372 617 7900
Faks:+372 617 7901
E-post: koda@notar.ee