Toimuvad 31. Eesti õigusteadlaste päevad Printvaate genereeritud: 21.10.19 / 01:13

Alates 10. maist on võimalik registreeruda 31. Eesti õigusteadlaste päevadele, mis toimuvad 30. septembrist - 1. oktoobrini Tartus.

Päevadest osalemine toimub üksnes elektroonilise registreerumise alusel. Registreerumiseks tuleb kodulehel http://www.iuridicum.ee klikkida päises olevale 31. Eesti õigusteadlaste päevade logole – sealt edasi klikkida kirjele „31. Eesti õigusteadlaste päevad“. Avanevad alarubriikidega päevade info – klikkige rubriigile „Registreerumine“ ja täitke ära registreerumisvorm. Eelnevalt võiks muidugi üritustega tutvuda rubriigis „Osalemisinfo“.

Arvega seonduva info saate kirjutada registreerumisvormi osasse „Maksja (arve saaja) andmed“. Osalustasu on soodsaim juhul kui ülekanne laekub nö esimesel registreerumisperioodil, mis kestab 10. maist kuni 30. juunini.

Info majutuse osas on kättesaadav rubriigis „Osalemisinfo“. Hotellid teevad broneerimisel soodustusi (eriti kuni 30. juunini) märksõnaks on „õigusteadlaste päevad“ NB! Dorpat hotelli broneeringuid oodatakse e-posti aadressile: info@dorpat.ee

Kõikidel on võimalik tutvuda eelmiste õigusteadlaste päevade materjalidega, mis on kättesaadavad kodulehel - http://www.iuridicum.ee osas – Eesti õigusteadlaste päevad - klikkida kirjele „Toimunud“.

Alarubriigis „Teesid“ on üles riputatud nii päevade teesid (vastavalt pdf või rtf failidena). Alarubriigis „Programm“ on kättesaadavad konkreetse ettekande järel järgmised failid:
- [PDF) – saate alla laadida pdf faili
- [PPT] – saate alla laadida PowerPoint esitluse
- [WMV] – saate vaadata esinemise videoülekannet

Kogu materjal on enesestmõistetavalt kavas teha Eesti juristkonnale kättesaadavaks ka tänavuste päevade lõppemise järel.

Palutakse osaleda ka Juridica lugejaküsitlusel 2010 – elektrooniline küsitlusvorm on kättesaadav nii kodulehel http://www.iuridicum.ee kui ka Juridica enda kodulehel http://www.juridica.ee/survey2010.php
Notarite Koda
Aadress: Tatari 25
10116 Tallinn

Tel: +372 617 7900
Faks:+372 617 7901
E-post: koda@notar.ee