Eestit külastab Mongoolia notarite delegatsioon Printvaate genereeritud: 20.11.19 / 08:06

14.- 16. mail 2012 külastavad Eestit Mongoolia notariaadi esindajad. Samuti kuulub delegatsiooni Mongoolia Justiitsministeeriumis notarite valdkonnaga tegeleva osakonna juhataja.

Visiidi korraldajaks on Rahvusvahelise Ladina Notariaatide Ühingu (UINL) Notarite Rahvusvahelise Koostöö Komisjon (CCNI) ja selle eesmärgiks on tutvumine Eesti notariaadi tegevuse ning notarite töövahendiks oleva E-notari infosüsteemi toimimisega. Samuti on kavas kogemuste vahetamine Mongoolia notarite täiendõppe programmi väljatöötamiseks.

Kohtutakse Justiitsministeeriumi Registrite ja Infosüsteemide Keskuse esindajatega. Külastatakse ka Notarite Koda ja tutvutakse Tallinna notarite Tiit Sepa ja Mare Milleri büroodega.

Delegatsiooni kuuluvad Mongoolia Notarite Koja eestseisuse liige ja väliskoostöö nõunik Choijamts Batbileg, Mongoolia Notarite Koja eestseisuse liikmed Chadraabal Bayanjargal ja Renchindorj Ononchimeg ning Mongoolia Justiitsministeeriumis notarite valdkonnaga tegeleva osakonna juhataja Ganbat Elbegsaikhan.


Notarite Koda
Aadress: Tatari 25
10116 Tallinn

Tel: +372 617 7900
Faks:+372 617 7901
E-post: koda@notar.ee