Notarite Koda paneb Euroopa Parlamendi valimistel õla alla Printvaate genereeritud: 21.09.19 / 08:13

Euroopa Liidu Notariaatide Nõukogu otsusega liituvad notarid üle Euroopa kampaaniaga, milles kutsutakse inimesi üles osalema Euroopa Parlamendi valimistel.

Oma panuse annab loomulikult ka Notarite Koda, liitudes Euroopa Parlamendi loodud platvormiga https://www.seekordlahenvalima.eu/ .

Notarite Koja esimehe Merle Saar-Johansoni sõnul seisab Euroopa Liit silmitsi arvukate sotsiaalsete, majanduslike ja poliitiliste väljakutsetega ning seetõttu on äärmiselt oluline, et meie kodanikud kasutaksid võimalust parlamendivalimistel hääletada. „Ma kardan, et paljud ei mõista, kuivõrd olulist rolli mängib Euroopa Liit meie argielus. Sageli kuuleme EL-ist ainult seoses probleemide või ebaõnnestumistega, mistõttu jäävadki üha märkamatumaks ning iseenesestmõistetavamateks need arvukad hüved ja võimalused, mida EL oma kodanikele võimaldab ning tugevus, mille EL ühtsus meile tagab,“ ütles Saar-Johanson.

Veebileht www.thistimeimvoting.eu on saadaval kõigis 24-s keeles ning sellega võivad liituda kõik inimesed, kes soovivad anda panust kaaskodanike kaasamisel Euroopa Parlamendi valimistele. Lisaks saab diskussiooniga liituda kasutades sotsiaalmeedias märksõna #thistimeimvoting.


Notarite Koda
Aadress: Tatari 25
10116 Tallinn

Tel: +372 617 7900
Faks:+372 617 7901
E-post: koda@notar.ee