Keelevahetuse vaikeväärtus

Avaleht » Notarite Koda » Uudised » Pärnus ja Jõhvis alustasid tööd uued notarid

Pärnus ja Jõhvis alustasid tööd uued notaridPärnus ja Jõhvis avasid bürood uued notarid – Märt Paberit Pärnus ja Diana Lõhmus Jõhvis.

 

Mõlemal uuel notaril on notariaadis töötamisel suur kogemus. Diana Lõhmus sooritas notari eksami 2008. aastal ja Märt Paberit 2010. aastal. Pärast notari eksami sooritamist jätkasid nad notaribüroodes tööd notari asendajatena.

 

Notarite Koja esimees Merle Saar-Johanson märkis, et kindlasti on pärast uute notarite tööle asumist notari teenus nii Pärnus kui Jõhvis veelgi paremini kättesaadav. „Mõlemas piirkonnas lõpetas eelmisel aastal üks notar ametitegevuse. Kuigi notarite ametitoimingute arv on oluliselt langenud ja näiteks kinnisvaratehingute arv vähenes käesoleva aasta esimeses kvartalis võrreldes eelmise aastaga ligi 20%, on vajadus uute notarite järele olemas,“ lisas ta, rõhutades, et notaril on oluline roll inimeste jaoks üliolulistes tehingutes.

 

Eestis töötab praegu kokku 87 notarit, neist 6 Pärnus ja 7 Ida-Virumaal. Notarid töötavad kõigis maakonnakeskustes ning lisaks Narvas, Sillamäel, Räpinas, Otepääl, Sauel ja Elvas, mis teeb notariteenuse kättesaadavaks üle Eesti.

 

Uute notarite kontaktandmed on järgmised:

 

Märt Paberit

büroo aadress: Nikolai tn 7 / Rüütli tn 14, Pärnu

tel: 447 7001

e-posti aadress: mart.paberit@notar.ee, parnu@paberit.ee

 

Diana Lõhmus

büroo aadress: Keskväljak 4, Jõhvi

tel: 655 6000

e-posti aadress: info@dlnotar.ee , diana@dlnotar.ee

 

Püsi kursis!

Facebook
Jälgi Notarite Koda Facebookis
Notar Bene
Notarite ja Notarite Koja tegemisi kajastav ajakiri Notar Bene